• UROCZYSTE PRZEKAZANIE SZTANDARU SZKOŁY

    • 08.05.2022
    • Dzień  4 maja 2022 r. przejdzie do historii szkoły, ponieważ tego dnia miała miejsce wyjątkowa uroczystość przekazanie sztandaru Społeczności naszej Szkoły.

     Sztandar Szkoły jest symbolem jej historii i tradycji. Jest znakiem, który łączy obecnych, i  tych, którzy opuszczają jej progi  oraz przyszłych uczniów.

     W szkole oddajemy mu cześć podczas najważniejszych wydarzeń: rozpoczęcie
     i zakończenie roku szkolnego, święto patrona, uroczystości patriotyczne, święta narodowe oraz  uroczyste apele.

     Sztandar dla społeczności szkolnej jest symbolem Polski, Narodu i Ziemi, Małej Ojczyzny, jaką jest szkoła i jej najbliższe otoczenie. Pamiętając o jego wymowie należy okazywać mu cześć.

     Drugą część uroczystości stanowił apel z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja przygotowany przez uczniów klasy IV b pod kierunkiem p. Agnieszki Krejczy
     i Małgorzaty Kozłowskiej. Występ solistki – Nikoli oraz oprawę muzyczną przygotowała p. Danuta Maksimowska.

    • TALENT ROKU 2021/2022

    • 04.05.2022
    • W dniu 27.04.2022 r. rozstrzygnięty został konkurs TALENT ROKU 2021/2022.Komisja w składzie: Alicja Ingielewicz, Anna Rogowska i Anna Lewkowicz wybrała najlepszych spośród nominowanych.Laureatem w kategorii klas I-III został  Piotr Sutuła z klasy 3a. W kategorii klas IV-VIII zwyciężyła Milena Pałuszyńska z klasy 7a. Nagrodę wyróżnienia przyznano Annie Sacharczuk z klasy 7a.W głosowaniu społeczności szkolnej najwięcej głosów zdobyła Ania Sacharczuk.Gratulujemy  zwycięzcom oraz wszystkim nominowanym.